• Wpisów:766
 • Średnio co: 4 dni
 • Ostatni wpis:4 lata temu, 02:23
 • Licznik odwiedzin:40 197 / 3123 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Ponieważ zauważyłam, że co bym w życiu nie zrobiła i jak bardzo się starała i tak wszystko pierdutnie, postanowiłam zmienić żywot.
Mam dość: głupich uwag, niepotrzebnych docinek/docinków, ciągłego poprawiania mnie, wywyższania się, olewania, poniżania, dobijania, dręczenia. Hói z tym, że inni tego nie widzą, ja to czuję i dla mnie jedynie to się liczy.
Tak naprawdę nikt nigdy nie zda sobie sprawy z tego co czuje inna osoba póki sam tego nie doświadczy.
Ludzie się tak bardzo mylą, są idiotami, nie wszyscy, ale to i tak dobijające.

Ostatnio słyszę tylko: jesteś dziwna, dziwa jesteś, ale dziwak z Ciebie, lamus. Hmm zastanawiam się nad tym czy ci ludzie czasami wiedzą co mówią. Zresztą po części cieszę się z tego, że jestem w jakiś sposób inna, bo przez to nie jestem taka sama jak inne.

Najpiękniejsza jest wizja nadchodzących wakacji. Będę sama. Odpocznę. Wyśpię się. Znajdę czas dla przyjaciół, których aż wstyd przyznać, zaniedbałam i jest mi z tym bardzo źle. Wyjadę. Z daleka od tej ludzkiej cywilizacji.

Poza tym zmienię również środowisko, spełnię może kilka marzeń, może się szczerze uśmiechnę, a może wreszcie zapłaczę z radości, a nie z żalu i wstydu.
 • awatar Gość: Niektórzy mogą Ci pomóc coś odbudować albo osiągnąć ;0. ;)
 • awatar Kaszana: "we'are all mad here- sad Alice - I'm mad. You're mad" wakacje ... jeszcze chyba nigdy tak ich nie chciałam co do izolacji to mi korzyści przynoszą przerwy w kabinie toalety.
 • awatar Gość: Czasem inny znaczy lepszy!:)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Popełniając błędy, ocieramy się o osobistą porażkę, której nikt nigdy, oprócz nas, nie zrozumie, wytykając nas jako nieudacznika i człowieka zbyt delikatnego.

Bywa, zdarzyło się, zapomnisz ...
 

 
Nie ma to jak fantastyczna piosenka na koniec roku
 • awatar Ayu&Ana: No niestety, my już tylko praca, wakacji niet...
 • awatar Disney <3: tak, ta piosenka gra mi w uszach juz teraz, całe 10 miesięcy czekałam aż się spełni!!!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Leworęczni, bądź nieco obraźliwie – mańkuci, to populacja, która może iść przez życie z podniesioną głową. Naukowcy są zgodni – leworęczni to bardziej zdolna, kreatywna i inteligentna część naszego gatunku."

Ale że ja? ._.
 

 
Ludzie nie akceptują inności.
Gdy czekasz na autobus i nie najlepiej się czujesz, a w pobliżu nie ma ławki, jedynie kostka brukowa pod Twoimi nogami, siadasz. Nie zwracając uwagi na spojrzenia przechodniów i śmiechy rówieśników, po prostu jesteś inny.
Aż tu nagle podchodzi tłusta baba. Patrzy się na Ciebie, Ty na nią i nagle słyszysz: "Dziecko! Wstańże z tej zimnej ziemi!Będziesz tego w przyszłości żałować!". Ty wstajesz, najspokojniej w świecie, zdejmujesz okulary i ze znużonym wzrokiem najnormalniej w świecie odpowiadasz: "Ale ta ziemia jest jak najbardziej ciepła, jeżeli pani nie wierzy proszę sobie usiąść i posiedzieć." i najzwyczajniej w świecie siadasz, a baba jedynie przeszywa Cię "groźnym" wzrokiem.
Najbardziej należy cenić inność.
Czasami zdarzają mi się odchyły od normy.Nie wstydzę się tego, lubię to i jestem z tego dumna.
 • awatar Kaszana: wtedy zazwyczaj słyszę CHAM ! stere baby za ogrzewanie maja zwały tłuszczy na dupie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
._. -_- -.- *w* #.# =.= +_+
 

 
Oczy... oczy... oczy...
Każdy coś w nich widzi, piękno, głębię, gwiazdy, spokój, niepokój, strach, miłość, szczęście, nadzieję...
Czemu muszą tak przyciągać, czemu są wyjątkowe?
Oprócz pozytywów są i negatywy, przez oczy staję dzisiaj przed decyzjami, które mają wpływ na różne aspekty mojego życia. To przez nie mogę kogoś urazić. A może po prostu boje się podjąć decyzję, boję się konsekwencji i tego że znów, jak zawsze, będę tego żałować?
 

 
dom, szkoła, wos, dom, lekarz, dom, historia, szkoła, historia, dom, dom, szkoła, gitara, szkoła, dom


i życie toczy się dalej. ._.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

mysttery
 
blackthought
 
Ja również niektórych rzeczy wolę nie komentować -.-
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
W moim życiu ostatnio dzieję się o wiele za wiele. Muszę się uspokoić i zastanowić nad tym co robię i jakie to będzie miało konsekwencje. Czasami nawet nie wiem co się ze mną dzieje. Czy się zmieniłam? Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Myślę, że nie aż tak bardzo, ale o tym wiedzą moi przyjaciele, znajomi, rodzina. Ciągle staram się pomagać wszystkim, wspierać ich, poświęcać im czas (a mam go coraz mniej). Jednak ciągle czuję, że coś się nie układa, jest źle.
I jak na razie jedynym czego pragnę jest odnalezienie spokoju w tym toksycznym środowisku.
Dziękuję.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Motorówka na zakręcie, zdejmij gacie i zrób zdjęcie."
 

 
Powoli zbliża się kolejna burza.
 

 
Czasami każdy powinien wrócić do bajek. Przez chwilę poczuć się jak dziecko. Oglądać animowane postacie na dużym ekranie.
Od dzisiaj szczerze polecam Wam film RIO. Opowieść o mówiących papugach. Genialny klimat, samba, Rio de Janeiro, miłość. Cudo
Dzięki temu co wczoraj obejrzałam, narodziło się w mojej głowie nowe, mam nadzieję wykonalne marzenie.
 

 
"Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni."
~Éric-Emmanuel Schmitt — Oskar i pani Róża
 

 
Gdy stoisz nad przepaścią i masz wybór, albo wrócić się do swojej ukochanej ojczyzny i żyć w dawnym spokoju, albo postąpić o krok naprzód i wejść na niewidzialny most, który zaprowadzi Cię w nieznany świat, którego jesteś ogromnie ciekaw i Cię przyciąga, co byś wybrał?
 • awatar Kapeć i kanapka: Ty jesteś wyjątkiem.
 • awatar xxMarzycielxx: Sam to nie wiem czy bym poszedł :P a jak by nawet to wrócił bym i to szybko :)
 • awatar luiza.: nie te ;< on sobie nowe kupił jakieś startrecki Twoje w kwiotki są cudne kocham.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Jeżeli człowiek ma dobrą duszę to potrafi przesłuchać jeden utwór milion razy i za każdym razem odkryć w nim zupełnie inne brzmienie.
Poza tym wydaje mi się, że powinniśmy być otwarci na muzykę, nauczyć się jej słuchać.
 

 
Co do pisania bloga, wybaczcie mi, że się ciągle tak zapuszczam, brak czasu? weny? świadomości życia? sama już nie wiem.
Dzisiaj i tak choruję i moje nastawienie do życia zmieniło się z optymistycznego na poważnie pesymistyczny.
Siedzenie w piżamie z kubkiem ciepłego soku malinowego w ręku i myślą, że gdzieś tam daleko, lub blisko, jest osobą, która myśli o mnie jest choć trochę pocieszające.

Co do mojego życia. Chyba się nie zmieniło, gimnazjum jedynie ogłupia i zmienia człowieka z normalnego w napuszonego pawia, który 'wozi' się po korytarzu powtarzając nieustannie 'patrzcie na mnie, głupie dziwki!', szczerze? Mam tego serdecznie dość i chyba nie ja jedna. Ale najwyraźniej taka jest kolej rzeczy.

I wiecie co? Naprawdę nigdy nie chciałabym być w gronie ludzi, dla których liczy się tylko wyższość nad innymi i kasa. Życie w tej średniej warstwie, może i jest momentami dołujące, ale przynajmniej mam pewność, że nikt nie wchodzi mi z nosem w nieswoją kapustę (osobista przenośnia).
 

 
Czy to życie zeszło już tak bardzo na psy, że ludzie szczycą się bóg wie czym? Starają się wyróżnić, w żałosny sposób z tłumu tych bezuczuciowych klonów. Wmawiają sobie optymizm żyjąc w ukryciu przed światem. Jedynie nieliczni ludzie, pochodzący z innej epoki, lecz urodzeni w tak koszmarnych i ciężkich czasach, są warci bogactw i klejnotów. Czasami wydaje mi się, że żyję wśród ludzi, którzy żeby zabłysnąć bluźnią lub znęcają się nad innymi. Są żałośni.

Przywykłam już do traktowania mnie jako osoby mało wyluzowanej, nie będącej na tzw 'fali', dziwnej, głupiej itp ale już nawet nie przeszkadza mi to.

Niestety w naszym życiu bywa również tak, że mimo tego, iż staramy się dożyć do czegoś lub wykonywać jakąś pracę nic za to nie dostajemy, nie wygrywamy, nie osiągamy nic, zero.

Patrząc na życie z perspektywy realistycznej, można by powiedzieć że urodziliśmy się po to żeby w rezultacie umrzeć. Dla niektórych to ma sens, niestety nie dla tych, którzy w pogoni za życiem zgubili nadzieję.

Dziękuję.
 • awatar xxMarzycielxx: dobrze prawisz :) Taki już los tych co w pogoni za pieniędzmi zatracili dusze, udają ze są szczęśliwi, wywyższają się itp. Takich trzeba sprowadzać na ziemię, i szczerze lubię to robić :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
 • awatar miodowa.: @Ayu&Ana: I tu Wam również przyznam rację, ponieważ mnie osobiście Francja także urzekła ^.^
 • awatar Ayu&Ana: Jak dla nas wygrała Francja ;)
 • awatar miodowa.: @ta.zła.: ja też, trzymałam za nią kciuki :P
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Wszystko jest iluminacją
 

 
Tak więc od tej chwili zostałam aparatką i wiecie co? Dobrze mi z tym!